مهمترین وسایل سیسمونی نوزاد - بهترین سیسمونی نوزاد و دکوراسیون اتاق کودک
۶ گجت کاربردی در سیسمونی نوزاد

بزرگ کردن نوزادان و تا زمانی که اصطلاحا از آب و گل خارج شوند کار مشکلی است . شیر خوردن های گاه و بیگاه و بی خوابی والدین و ماساژهای کمک کننده در عین اینکه بسیار لذت بخش هستند اما گاهی خسته کننده به نظر می رسند.
در میان وسایل سیسمونی نوزاد ابزار هایی وجود دارند که می توانند شرایط رشد نوزاد را آسانتر کنند و فضا و زمان بیشتری را به پدر و مادر بدهند;. با اختصاص بودجه برای خرید این ابزار ها می توانید زندگی را برای خودتان و فرزندانتان کمی راحت تر و ایمن تر کنید.

مانیتور اتاق کودک - بهترین سیسمونی نوزاد و دکوراسیون اتاق کودک

مانیتور های کنترل کننده  در سیسمونی نوزاد

شاید در ابتدا خرید مانیتورهای مراقبتی کاری بیهوده و لوکس به نظر برسد اما این وسیله کوچک در زمانهایی بسیار کاربردی هم می شود. به خصوص در ماه های اول که نوزادان نیاز به مراقبت دائمی دارند . زمانی که یک مانیتور کنترل کننده را به گوشی تلفن همراه خود متصل کرده باشید دیگر نیازی نیست برای هر صدایی به سمت اتاق کودک خود بروید . میتوانید ابتدا مانیتور را چک کنید و در صورت نیاز برای چک کردن شرایط کودک به سمت اون بروید.

 

بخور آب سرد برای سیسمونی نوزاد - بهترین سیسمونی نوزاد و دکوراسیون اتاق کودک

از جمله وسایل سیسمونی نوزاد ، دستگاه رطوبت ساز

برای یک کودک تازه متولد شده که راه های تنفسی کوچکی دارد و هر لحظه مستعد گرفتگی بینی است؛ مرطوب بودن هوای اتاق می تواند بسیار کمک کننده باشد. با اضافه کردن چند قطره روغن اکالیپتوس یا یک داروی تنفسی به آب می توانید تنفس را برای کودکان در فصل سرماخوردگی راحت تر کنید.

 

پنکه سقفی اتاق کودک - بهترین سیسمونی نوزاد و دکوراسیون اتاق کودک

پنکه سقفی

حتی اگر در منطقه ای با آب و هوای سرد زندگی می کنید؛ یک پنکه سقفی می تواند بسیار کمک کننده باشد. قرار دادن یک پنکه سقفی در لیست خرید وسایل سیسمونی نوزاد تان نه تنها اون را از گرمای بیش از حد محافظت میکند ( گرمای بیش از حد یکی از عوامل شناخته شده در ارتباط با مرگ خاموش نوزادان می باشد) بلکه می تواند گردش هوا را نیز بهبود ببخشد.
در یک تحقیقی که اخیرا منتشر شده است؛خطر ابتلا به مرگ خاموش در بین نوزادانی که زیر پنکه سقفی میخوابند تا ۷۲ درصد کاهش یافته است.

چگونه در خرید سیسمونی نوزاد صرفه جویی کنیم؟

 

دماسنج دمای اتاق نوزاد - بهترین سیسمونی نوزاد و دکوراسیون اتاق کودک

دماسنج ، از وسایل سیسمونی نوزاد

با قرار دادن یک دماسنج در اتاق نوزادان همواره دمای اتاق نوزاد را رصد می کنید و اگر دمای اتاق بیش از حد تعیین شده شود ؛ به شما هشدار میدهد.حتی اگر در مناطقی با آب و هوای سرد زندگی می کنید، در طول روز به ویژه در افتاب مستقیم درجه حرارت در اتاق های بسته و کوچک می تواند بسیار بالا رود. یک اتاق خواب کوچک نسبت به دیگر فضاهای خانه می تواند به سرعت گرم شود و کودک شما را در معرض خطر قرار دهد.

 

چراغ خواب وسایل سیسمونی نوزاد - بهترین سیسمونی نوزاد و دکوراسیون اتاق کودک

چراغ خواب اتاق کودک

زمانی که مادران برای شیردهی به اتاق نوزادان می روند اگر چراغ ها را روشن کنند؛ باعث گیج شده نوزاد می شود . که اغلب آنها روشن شدن چراغ ها را به عنوان علامتی از بیدار شدند می بیند و دیگر به خواب عمیق شب ادامه نمی دهند.
وجود یک چراغ خواب کودک در میان وسایل سیسمونی نوزاد این امکان را به مادر میدهد تا در موارد مورد نیاز بتواند نوری کم و کنترل شده را در اتاق نوزاد خود داشته باشد.
در اتاق خردسالان هم وجود چراغ خواب یک وسیله ضروری به شمار می رود. یک اتاق تاریک می تواند مکان ترسناکی برای کودکان باشد. چراغ خواب می تواند امنیت و آسایش را برای فرزندتان در طول شب فراهم کند و به او کمک می کند تا سریعتر به خواب برود.

 

دود سنج اتاق کودک - بهترین سیسمونی نوزاد و دکوراسیون اتاق کودک

دود سنج

در اتاق نوزادان و کودک دود سنج نصب کنید. حتی اگر در تمام اتاق های خانه یکی از آنها را دارید؛ اما باز هم باید به طور اختصاصی یک دود سنج در اتاق کودک نصب کنید. اتفاقات بسیاری از جمله خطرات غیر منتظره آتش سوزی و یا سیم کشی معیوب می تواند موجب تولید دود شود و تا زمانی که بخواهید متوجه دود خارج شده از اتاق شوید ممکن است خیلی دیر شده باشد.