مامو ، اصیل و ایرانی

این مجموعه فعالیت خود را به طور جدی از سال ۱۳۹۲ با ترکیبی از ماشین آلات به روز دنیا و نیروی انسانی متخصص در زمینه عرضه محصولات اکسسوری اتاق کودک به صورت کاملا تخصصی اغاز کرد و توانست طی این مدت با حمایت بی دریغ مشتریان و تلاش بی وقفه مهندسین ، طراحان و نیروی متخصص خود به برندی محبوب در زمینه اکسسوری اتاق کودک تبدیل شود .

مفتخر است اعلام نماییم کیفیت و ظرافت محصولات این مجموعه موجب استقبال از این برند و ارسال آن به کشورهای مختلف گردیده است و تبدیل به مرجعی تخصصی در زمینه محصولات اکسسوری اتاق کودک شده است . لذا همواره یکی از اولویت های مامو ، ارائه محصولات با کیفیت بالا و با بهترین قیمت می باشد که در گروه های مختلف در این مجموعه ی اینترنتی عرضه میشوند و بسیار با کیفیت تر از محصولات به ظاهر ترک یا خارجی داخل بازار است .

میدانیم امروزه دیگر کمتر کسی برای خرید کالا، بدون تحقیق و بررسی دقیق اقدام می‌کند. مشتریان پیشاپیش و قبل از خرید از حق انتخاب گسترده خود و اطلاعات موجود نهایت استفاده را می‌برند. مشتری در دنیای امروز حق انتخاب بیشتری را طلب می‌کند و مایل است دقیق‌تر و با قطعیت بیشتری انتخاب کند. زندگی امروزی بی‌گمان خرید به رو‌ش‌های نوتر، هوشمندانه‌تر و البته لذت بخش‌تری را می‌طلبد ، به همین جهت مامو سعی کرده با به کارگیری متخصصین و طراحان مجرب و با استفاده از طراحی های به روز دنیا تنوعی بسیاربالا در محصولات خود ایجاد کند تا انواع سلایق مشتریان را پوشش دهد ، لذا همراه بهترین انتخاب و بهترین محصولات شایسته مشتریان مامو می باشد و مشتریان مامو می توانند با حق انتخابی بسیار بالا و دریافت اطلاعات کامل ، محصول مورد نظر خود را در سایت بررسی کنند و با حداکثر اطمینان آنرا خریداری وانتخاب نمایند .

از طرفی تیم تحقیقات و توسعه مامو (R&d) از هرگونه تلاشی برای بالاتر بردن کیفیت محصولات خود دریغ نمیکند و همراه تلاش میکند تا بیشترین تنوع و کیفیت را به مشتریان خود ارائه دهد و بیشترین ارزش را برای کاربران و مشتریان خود خلق کند.

خاطرنشان میشویم برند مامو برندی ثبت شده است و تمام محصولات ارائه شده در فروشگاه آنلاین مامو اصل و متعلق به برند مامو می باشد ولی متاسفانه تعداد کثیری از افراد سودجو اقدام به تولید مشابه از محصولات این برند و یا با اسامی مشابه و با کیفتی بسیار پایین کرده اند که به هیچ عنوان وابسته یا زیر مجموعه ی این برند نمی باشند لذا در هنگام خرید از سایت های مشابه به این موارد دقت نمایید که کیفیت پایین محصولات فیک و مشابه از طریق عکس قابل مشاهده و تشخیص نبوده و تنها موجب ضرر و زیان خریدار میشود و تنها راه جلوگیری از این موارد ، خرید از وب سایت رسمی مامو www.mamo-art.com می باشد .