روش‌های ارسال

 

– در روزهای عادی، سفارش‌ طبق رویه‌های معمول ارسال می‌شود. در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند ماه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌های معمول صورت نگرفته و اندکی با تاخیر تحویل شود .

– دقت فرمایید میزان زمان مورد نیاز تحویل سفارش هرکالا در کنار آن ذکر شده است و در صورت خرید بیش از چندین کالا ، زمان نهایی جهت ارسال کالا برابر با بیشترین زمان مرسوله می باشد که در هنگام خرید ، مشتری مشاهده نموده و روز تحویل سفارش به پست را انتخاب میکند .

– پس از آماده شدن سفارشات ، کالای هر فاکتور به واحد بسته بندی ارجاع و پس از بسته بندی در صورت ارسال با پست ، به واحد پست مستقر در مجموعه مامو تحویل شده و در صورت ارسال با تیپاکس ، به شعبه تیپاکس تحویل شده تا برای مشتری محترم ارسال گردد .

– لازم به ذکر است در هرمرحله از آماده سازی کالا ، وضعیت سفارش به صورت پیامک برای مشتری ارسال می شود و در نهایت پس از ارسال کالا ، کد پیگیری برای مشتری پیامک میشود .

 

ارسال با پست

 در صورتی که مرسوله با پست ارسال شده باشد ، مشتری می تواند هرلحظه از شبانه روز با مراجعه به قسمت پیگیری مرسولات پستی سایت پست ( http://itemtracking.post.ir ) و وارد کردن کد پیگیری آن ، از وضعیت مرسوله خود اطلاع پیدا نماید.

 

ارسال با تیپاکس

در صورتی که مرسوله با تیپاکس ارسال شده باشد ، مشتری می تواند هرلحظه از شبانه روز با مراجعه به قسمت پیگیری مرسولات تیپاکس ( https://tracking.tipaxco.com ) و وارد کردن کد پیگیری از وضعیت مرسوله خود اطلاع پیدا کند.

 

– توجه فرمایید با توجه به اینکه وظیفه مامو آماده سازی و تحویل کالا در زمان مقرر است و وظیفه سازمان حمل و نقل کننده جمع اوری و توزیع مرسولات می باشد ، پس از تحویل کالا از سوی مامو به سازمان حمل و نقل کننده ، مشتری عزیز جهت پیگیری هرچه بهتر سفارش خود باید به سایت مربوطه مراجعه نموده و از تماس با مامو در این مورد خودداری نماید .

– تحویل رایگان فقط شامل سفارش‌‌‌‌هایی با ارزش بیش از هفتصد هزار تومان در سراسر ایران می باشد و هزینه کلیه فاکتورهای بالای ۷۰۰ هزارتومان در سراسر ایران رایگان می باشد .

– هزینه ارسال و جمع آوری و بسته بندی سفارشات جهت فاکتورهای زیر ۷۰۰ هزارتومان برای کلیه شهرها ۲۵۰۰۰ تومان می باشد که به صورت ثابت است .

– دقت نمایید مشتری هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد.

– لازم است تطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور، در حضور همکاران تحویل سفارش کنترل شود.

– برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان در زمینه آسیب یا ایراد فیزیکی کالا، اکیداً توصیه می‌شود سلامت فیزیکی و ظاهری کالاهای دریافتی درحضور مامورین تحویل کالا چک شود و در صورت وجود مشکل یا ایراد از تحویل گرفتن آن خودداری کند. بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط مشتری به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود.

– تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

– به طور میانگین زمان انتظار پس از تحویل کالا به سازمان حمل و نقل کننده بسته به شهر و مکان مورد نظر بین ۲۴ الی ۷۲ ساعت می باشد ، لذا مشتریان محترم در هنگام خرید به این نکته دقت فرمایند .

– اگر ارسال سفارش مشمول هزینه باشد (سفارش‌های با مبلغ زیر ۷۰۰ هزار تومان ) هزینه ارسال در فاکتور درج می‌شود و دریافت هرگونه مبلغ اضافی هنگام تحویل کالا تخلف محسوب می‌شود. در صورت مشاهده چنین مواردی لطفاً مراتب را جهت پیگیری به مامو اطلاع دهید.